پنج شنبه, 07 دی 1396 13:25

کرسی ترویجی «راهبردهای سیاست جنایی اسلام در پیشگیری اجتماعی از جرایم جنسی» برگزار می‌شود

نوشته شده توسط دانشنامه زن مسلمان

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری ششمین کرسی ترویجی با موضوع «راهبردهای سیاست جنایی اسلام در پیشگیری اجتماعی از جرایم جنسی» خبر داد.

 سرکار خانم «ریحانه حقانی» روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ششمین کرسی ترویجی با عنوان «راهبردهای سیاست جنایی اسلام در پیشگیری اجتماعی از جرایم جنسی» از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پژوهشگاه حضرت معصومه(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: این کرسی ترویجی بنا بود روز پنجشنبه، ۳۰ آذرماه برگزار شود، اما به دلیل تعطیلی این روز از سوی مدیریت بحران استان قم به روز چهارشنبه، ۶ دی ماه موکول شد.

حقانی اظهار داشت: هدف از برگزاری کرسی‌های ترویجی، تشویق نخبگان به ارائه نظریات پژوهشی و ایجاد امکان ارائه نظریات و نقادی علمی و منصفانه است.

وی گفت: در این کرسی ترویجی، حجت الاسلام و المسلمین «علی محمدی جورکویه»، استاد و پژوهشگر دینی به ارائه می‌پردازد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: حجت الاسلام و المسلمین «غلامرضا پیوندی» به عنوان ناقد این کرسی ترویجی است و حجت الاسلام و المسلمین «محمد حسنی»، دبیری علمی این کرسی را به عهده دارد.

حقانی تصریح کرد: کرسی ترویجی «راهبردهای سیاست جنایی اسلام در پیشگیری اجتماعی از جرایم جنسی» روز چهارشنبه، ۶ دی ماه ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ در سالن نشست‌های علمی پژوهشی طبقه سوم پژوهشگاه حضرت معصومه(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

خواندن 525 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « نقدی بر سند ۲۰۳۰ در جامعه‌الزهرا(س)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید